The project partner search tools

Baza Wizytówek będzie zawierać profile organizacji pozarządowych zainteresowanych planowaniem i realizacją projektów partnerskich, międzynarodowych. Baza będzie również zawierać również wizytówki planowanych projektów, do realizacji których poszukiwani są  partnerzy. Baza będzie zawierać następujące filtry: lokalizacja organizacji (kraj, region), obszary działania organizacji, język/-i w jakich można kontaktować się z organizacją, program grantowy (którym  organizacja jest zainteresowana). 

Masz tu możliwość zamieszczenia wizytówki reprezentowanej przez Ciebie organizacji  i przeglądania zamieszczonych już wizytówek. Możesz tu zamieścić wizytówkę planowanego projektu, z zaproszeniem do współpracy. Masz możliwość przeglądania projektów, do których poszukiwani są partnerzy oraz bezpośredniego skontaktowania się z wybraną organizacją. Możesz również zintegrować swoje konto na Portalu NGOproject z kontem reprezentowanej przez Ciebie organizacji na portalach społecznościowych.

Aby utworzyć wizytówkę reprezentowanej przez Ciebie organizacji, potrzebujesz zarejestrować/zalogować się w portalu. Formularz rejestracyjny znajdziesz w prawym górnym rogu strony.